7 tipů, jak přilákat lásku do života

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. Když máte vedle sebe někoho, s kým se cítíte příjemně a milovaně, život plyne tak nějak radostněji.)

Jenomže ne každý má to štěstí, potkat v životě partnera pro duši. A někdy je to jako hledat jehlu v kupce sena… Chcete čekat na náhodu, nebo přilákat lásku do života a zbavit se osamělosti?

Už brzy se nám rozvolní současné omezující opatření, a my se budeme moct vrátit zpátky do práce a do života. Možná nebude vše stejné, jako dřív, ale láska kvete za všech okolností. Pokud jste sami, a chcete to změnit, vyjděte lásce naproti. Mám pro vás jednoduché a ověřené tipy, které jsou snadno použitelné. Předtím ale malý úvod, protože někdy si za osamělost můžeme tak trochu sami.

Jak zrušit osamělost?

1. Prvním krokem je nebát se změn.

Nevzdávat se, když to jednou nevyšlo. Možná máte za sebou minulé vztahy, které nedopadli podle vašich představ. Někdy potkávám ženy, které se pod vlivem minulých zážitků bojí dalších zranění, a tvrdí, že vztah nepotřebují. Opak je pravdou. Každá žena láskou rozkvete.)  A podobné to je i s muži. Lepší je jít dál, než se ohlížet do minulosti.

2. Dalším krokem je rozrušit své stereotypy, rozhýbat energii.

  • Nalaďte se na změny, měňte své zvyklosti.
  • Choďte do zaměstnání každý den jinou cestou.
  • Učte se třeba nový jazyk, nebo mějte nového koníčka.
  • Choďte více mezi lidi, na setkání s přáteli, kulturní a sportovní akce…
  • Přihlaste se do seznamky, berte to jako tréning v seznamování : )

3. Do třetice, použijte feng-shui tipy pro přilákaní nového partnera.

V každém věku můžete začít novou kapitolu a vzít svůj život do svých rukou. Když se jedny dveře zavřou, další se otevírají… V té chvíli je důležité, na co myslíte, čemu věříte. Protože ať věříte ve světlé zítřky nebo jejich opak, máte pravdu. Splní se vždy vaše přesvědčení.

Co vám může blokovat nový vztah?

Někdy nový partner nepřichází z důvodu, že ve skutečnosti nejsme připraveni.

Jedna má klientka si přála nového partnera. Po opakovaných konzultacích feng-shui měla vyladěný byt na vztah, partner přesto nepřicházel. Kde byl zakopaný pes? Náhodně zaznělo doznání, že má poprvé byt, který si zařídila podle sebe, ve kterém se nemusí nikomu přizpůsobovat. Má mnoho aktivit, málo prostoru pro sebe a vlastně se už nechce nikomu přizpůsobovat. Do tak malého bytu, by se nový partner stejně ani nevešel… Chtělo to nějaký čas, než klientka změnila své smýšlení, a objevil se nový partner.)

Další příběh se týkal muže, který chtěl najít novou partnerku do života. Když jsem mu poradila úpravy pro uspořádání bytu a tipy pro změnu dosavadního života, ozval se po dvou měsících, s tím, že feng-shui nefunguje. Když jsem se ho ptala, zda doporučené úpravy uskutečnil, ukázalo se, že i když udělat něco z doporučených úprav v bytě, jeho život měl pevný jízdní řád, který nehodlal měnit. Ráno jel sám do zaměstnání, pak sám pracoval v dílně, a nakonec večer doma poslouchal oblíbenou hudbu, opět sám. Přesto feng-shui nakonec zafungovalo. Do jeho života se vrátila jeho poslední partnerka.

Čím viditelnější změny uděláte, tím rychleji dosáhnete žádaného výsledku.

Pokud jste zatím sami, nebojte se znovu zariskovat. Kdo nic reriskuje, nic nezíská… A naopak. Nechte minulost za sebou, a jděte dál. Myslete na to, že se zhmotňuje vše, na co myslíte.

Tak a teď už  jednoduché tipy, které jsem vyzkoušela před léty. Přivedli do mého života muže, který je dnes skutečně můj partner pro duši, manžel a přítel. Jsou to takové základní doporučení, ve skutečnosti je těch ovlivňujících feng-shui pravidel mnohem více. Přesto, pokud je použijete, a pokusíte se měnit své obvyklé chování, očekávaný výsledek se objeví zanedlouho.

7 Feng Shui tipů, jak  přilákat lásku do života…

1.Jestli jste opravdu připraveni pro nový vztah, zbavte se minulosti. Odstraňte ze svého domova předměty, dárky, fotky, a vše co vám připomíná předchozí partnerství. Tyto upomínky mohou blokovat začátek nového vztahu. Věřte, že se vám uleví, a vytvoříte nejenom v bytě, ale symbolicky i v životě prázdné místo, kam může přijít něco nového.

2. Ložnice je místem ovlivňujícím milostný život a partnerský vztah. Vytvořte si útulnou ložnici pro romantiku a vášeň, nejenom pro spánek. Měkký koberec, splývavé záclony, hezké barevné povlečení, romantické doplňky navodí příjemnou atmosféru pro uvolnění.

3.Dopřejte si novou postel pro dva. Tím vysíláte signál, že máte pro partnera připravené volné místo. Pokud si nemůžete dopřát novou postel, tak zkuste vyměnit alespoň matraci. Postel bývá totiž nejvíce zatížená energií předchozího vztahu. Pokud to není možné z finančního důvodu, očistěte postel mořskou solí, kterou necháte několik dní působit rozsypanou pod postelí.

4.V ložnici zavěste na stěnu obraz dvojice, který ve vás vyvolává příjemný pocit. Pokud máte vztah, který chcete více posunout, vhodná je fotka s partnerem. Obrazy znázorňující osamělou osobu do ložnice raději nedávejte. Mohou objednávat samotu a nejistotu.

5.Přidejte do ložnice červené dekorace nebo detaily a mějte věci v páru. Kupříkladu dvě červené svíčky, nebo dvě kvetoucí pokojové rostliny v hezkých barevných obalech, vázu s dvěma rudými růžemi, ozdobné polštáře… Červená přitahuje pozornost a povzbuzuje vášeň, akci.))

6.Napište si seznam, vše, co si přejete s novým partnerem prožít. Tím, že své přání napíšete, dáváte mu první hmotnou podobu. Vizualizujte si v průběhu dne nebo ideálně večer před spaním nového partnera (partnerku) a napsaná přání. Je to takové vnitřní feng-shui.) Vizualizace se zhmotňují…

7.Použijte účinnou mantru na přivolání životního partnera pro Duši.           SAT PATIM DEHI PARAMESHWARA (satpatím déhí paraméšvárá) 

V neviditelném světě energií zpíváním a opakováním mantry, vytváříte cestu k uskutečnění záměru. Mantra se zpívá 108 x denně, po dobu 40 dní a více. Délka 40 dní je minimum, aby se energie záměru stala součástí vaší energie a přání skutečností. Ideální doba je ráno, nebo večer ve stejnou dobu, ale není podmínkou. Mantru najdete na odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=T78evpo0DMg (zdroj: Henry Marshall – Mantry)

K této mantře se váže jeden skutečný příběh manželů, které osobně znám. Po 20 letech soužití se měli pocit, že jejich vztah ochladl. Rozhodli se rozejít a najít si nové partnery. Začali oba nezávisle na sobě zpívat mantru z bodu 7 na přivolání nového partnera. A co se stalo? Opět se sblížili a zamilovali do sebe. Náhoda ? Osud?

Takže pokud nejste sami, ale potřebujete svůj vztah oživit, zkuste 7 uvedených tipů použít i na jeho zlepšení.

Nečekejte na to, že nějaká náhoda, nebo někdo změní za vás váš život. Snažte se již teď dělat věci, které vás naplňují radostí a dělají vás šťastnými teď a tady. Když dokážete být šťastní sami se sebou, zákon přitažlivosti zajistí, aby vám do života vstoupil stejně vyrovnaný partner.

Nalaďte se na změny a zkoušejte uvedené tipy. Jenom svojí akcí dosáhnete, aby se představy staly skutečností.

PS: Pokud byste si přece jenom nevěděli rady, ráda vám pomohu osobní konzultaci.

Ľubica Arady Mráčková
Přináším harmonii do domovů a životů mých klientů pomocí Feng Shui a interiérového designu. Jsem zde, abych vám pomohla vyladit Váš domov a přilákat pozitivní změny do života.  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře