Ľubica Arady Mráčková 

  • Přináším harmonii do domovů          a  životů mých klientů pomocí          Feng Shui.
  • Propojuji Feng Shui, tradiční umění harmonického bydlení, s moderním interiérovým designem.
  • Pomohu vám vyladit Váš domov a přilákat pozitivní změny do života. 

Jsem profesionální konzultantka Feng Shui (Feng Šuej), bytový architekt, interiérový designér, zjednodušeně Feng Shui designérka : )

Věnuji se osobnímu poradenství Feng Shui pro harmonizaci bydlení a životních situací.   

Navrhuji bydlení s podporou Feng Shui. V praxi  propojuji tradiční nauku o harmonickém prostoru    se současným pojetím moderního interiéru.   

Mým záměrem je vytvořit domov, který bude s vámi ladit, a podpoří vaši energii a záměry... 

Mám ověřeno mnoholetou zkušeností, že úpravy pro harmonický interiér, vytváří nejenom příjemné  bydlení, ale také pozitivní změny v životě.

Změňte své prostředí, změníte tím svůj život...)    Harmonie v bytě přináší štěstí a stabilitu v životě.

20 let pomáhám lidem Feng Shui poradenstvím vytvořit harmonický domov a uskutečnit vytoužené změny v životě.           

12 let navrhuji interiéry s podporou Feng Shui pro příjemné a moderní bydlení.

Věřím, že na každý prostor a každou situaci existuje  řešení. Miluji výzvy, když z obtížného prostoru vznikne zajímavé místo pro bydlení nebo podnikání.

Při své práci využívám znalosti, zkušenosti a vzdělání v oboru: studium Feng Shui, studium interiérového designu a Home Stagingu. 

Jsem expert na změny...) 

Při osobním poradenství pro bydlení zjišťuji, co je přání klientů a co je důležité vyřešit. Doporučím vhodné úpravy prostoru, které aktivují energii pro očekávané pozitivní změny. Výsledky, obvykle nenechají      na sebe dlouho čekat.

Je skvělé slyšet zpětnou odezvu a příběhy lidí, kterým Feng Shui pomohlo nastartovat život k šťastnější realitě. Změny se někdy projeví až nečekaně rychle, 14 dní až 2 měsíce...

Návrhy interiérů s podporou Feng Šuej, zlepšují kvalitu energie domova, navyšují pocity vitality, osobního štěstí a povzbuzují úspěch      v životě. To je důvodem, proč jsem spojila tradiční nauku o harmonickém bydlení se současným pojetím moderních interiérů. 

Pomohu i vám vytvořit harmonický domov, který podpoří vaši energii a záměry...) 

Proč právě s Feng Shui?  

Feng Shui mi před léty změnilo život.) Stalo mojí vášní. Je to moje cesta osobního rozvoje, designu okolního prostředí, je to životní styl. Učí vidět souvislosti, být v souladu se sebou a okolím.

Proto chci pomoci lidem vytvořit harmonické prostředí, které se stane odrazovým můstkem pro jejich šťastný život.) Feng Shui změnilo můj život. A může přepsat i váš příběh...) 

Můj příběh, jak mi Feng Shui změnilo život...

Můžete si přečíst zde >>

Možná si pamatujete nějaký okamžik v mládí, kdy jste měli pocit, že můžete úplně všechno, co si přejete!  I já jsem si přála mít práci, která mně bude bavit, skvělého partnera, rodinu, plnit si své sny.

Jenomže můj život se ubíral jiným směrem, než jsem kdysi snila. Najednou jsem byla osamělá matka, s dvěma malými dětmi, ve stagnujícím vztahu      v pronajatém bytě. Neměla jsem ráda změny. Chtěla jsem jistoty. Místo jistot jsem se opakovaně stěhovala, a snažila se zařídit nový domov.    Znova a znova... Asi abych přišla změnám na chuť : )

Když jsem nemohla pracovat v mém oboru, vyzkoušela jsem práci  v obchodě. O něco později jsem otevírala svůj malý obchůdek. Nikdy jsem nechtěla podnikat, a už vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. Měla jsem pouze touhu,  být nezávislá. Kupodivu, začalo se mi dařit. Ale bylo to něco za něco.

Můj život se točil v kruhu, mezi prací a rodinou, až jsem byla stále více unavená. Táhla jsem vše vůlí, až se jednoho dne jsem si vyslechla, že mám pokročilou boreliózu a následně únavový syndrom.  

Nemoc byla mým prvním bodem zlomu.

Mé tělo mně se zpomalilo a já měla najednou čas na přemýšlení. Rojili se myšlenky... Co chci , co potřebuji?  A co bude dál? Potřebuji Změnu!   

Věděla jsem, že musím změnit přístup k sobě , k okolí, změnit své myšlení. Začít pečovat o své tělo, mít energii pro sebe a mé děti. Zrála ve mně potřeba žít jinak a dělat něco, co mi bude dávat pocit naplnění.

Cítila jsem zodpovědnost a obavy, jestli zvládnu vše i s dětmi. Vyslala jsem pomyslnou žádost o pomoc, a ta přišla v podobě Andělky. Pomáhala mi v obchodě, a stala se mou přítelkyní. V mém životě se objevili skvělí lidé, učitelé a poznala jsem nové přátele. 

Přes semináře osobnostního rozvoje, meditace a další nauky mě má cesta dovedla k učení Feng Shui a jeho studiu. Stalo se mou cestou sebepoznání, spolu s astrologiií, numerologií, a vnímáním energií. Nejdříve jsem nauku ověřovala na sobě, později pro přátele a nakonec přišli první klienti.

Praxe Feng Shui měnila také můj život. Stala jsem se odvážnější a více jsem viděla souvislosti. Došlo mi, že opravdu vše, co se nám děje, je výsledkem působení  myšlenek a prostředí, které nás obklopuje. 

I když nám je v životě těžko, vždy máme možnost volbyMůžeme se držet toho, co známe, nebo opustíme jistoty a dáme šanci něčemu novému.

V roce 2001 jsme se s přítelkyní rozhodly, že spolu podnikneme cestu do Indie, jako osobní pouť. Cítila jsem nadšení a zároveň strach z neznáma. Měla jsem obavy, ale nejsilnější byl pocit, že teď  musím…odjet!

Pro podporu mého cíle jsem použila Feng Shui tipy. Energie se dala do pohybu, a v obchodě se začalo velice dařit. Najednou byli peníze na cestu, a vše kolem cesty se řešilo jakoby samo. Náhle tady byl termín, letenky a počátkem ledna 2002 jsme se vydaly na cestu.

Tuto cestu považuji za svůj druhý bod zlomu.

Když jsme přiletěly do Indie, na letišti nebyl k nalezení můj pečlivě zbalený batoh. Někde po cestě se ztratil. Zůstal mi pouze příruční batůžek s nejnutnějšími věcmi. Nebyl ani v další dny, tak se jelo dál bez něj. 

Zlobila jsem se... Proč se to děje právě mě? Co mě to má říct? Později mně přišla odpověď. Odložit zátěž, minulost... Netušila jsem, že toho bude mnohem víc…

Putování změnilo můj náhled na spoustu věcí. Cestování bylo někdy dobrodružné, ale úžasné zároveň. První týden to byl kulturní šok, a honili se mi hlavou myšlenky: Proboha, co tady dělám? 

Později, další týdny, to bylo opojení cestou. A čas plynul stále pomaleji...    Na nějakou chvíli jsem se odpojila ze svého předešlého života.  Zapomněla jsem na své závazky, i na to kolik je mi let, a najednou jsem žila pouze přítomností. 

Domů jsem se vrátila jako jiný člověk. Nabitá sluncem a energií, posílená vírou a odvahou. Opět  zde byl ten pocit, že mohu úplně všechno!        Nešlo se vrátit do starých kolejí. Události nabraly rychlý obrat. V mém osobním životě se změnilo vše - rozchod s partnerem, stěhování, nové bydlení, nová práce... Později vstoupil do mého života nový muž, a zůstal.

Po Feng Shui následovalo studium interiérového designu a Home Stagingu. Tím vzniklo spojení Feng Shui s bytovým designem. Jsem vděčná za všechny životní lekce. A jsem vděčná za odvahu ke změnám.

Změny, mně dovedli k tomu, aby si mé sny našli svou cestu, a stali se skutečností.))

Dnes žiju svůj život naplno a plním si své sny...

Dnes dělám to, co mně baví, naplňuje a dává mi to smysl... Mám vedle sebe skvělého muže, máme živý a harmonický vztah. Společně se učíme novým věcem a si plníme vše, co jsme si kdy přáli prožít. Vděčím za to odvaze ke změně.

Feng Šuej je stále mojí vášní. Věnuji se mu již 20 let. Pomáhám svým klientům ujasnit si, jak chtějí žít. Těší mne jejich životní obraty k lepšímu a spokojenost. Mám radost z výsledku mé práce.

Je to o harmonii života a o naději, že i Vy můžete chtít od života víc... 

Nemusíte dělat hned radikální změny. Nemusíte vydat spoustu peněz, jezdit na semináře, ani nemusíte jezdit do Indie nebo jiné daleké země.

Někdy stačí začít jedinou menší změnou, třeba udělat jedinou věc jinak.

Proto s vámi sdílím své zkušenosti. Možná, stejně jako já před lety, hledáte své místo, nebo řešení ve své konkrétní situaci. pomůžu nás nasměrovat, jaké kroky podniknout, aby Váš život směřoval tam, kam chcete vy.

Ľubica Arady Mráčková

 

Zajímá vás Feng Shui?

Dozvíte se více na mém blogu. 🙂

Přečtěte si ZDE» 

 

Nebo si pro začátek stáhněte eBook zdarma.

  Stáhněte jej ZDE»  

 

 Proměňte svůj byt ve šťastný domov...)

„Miluji změny, proměny a radost z tvoření. Feng Shui se stalo mojí vášní. 

Je to cesta osobního  rozvoje, designu života a prostoru.

Věřím, že v každém okamžiku máme možnost být tvůrci svého života.”

„Všechno, co se nám děje,  všichni, které potkáváme, vše co nás obklopuje,         nás vede k tomu,               aby jsme objevili svoji pravou přirozenost a poslání.

Abychom žili to,                     co chce naše Duše.”  

„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“

Paulo Coelho