POMOHU VÁM VYLADIT 

VÁŠ DOMOV A 

PŘILÁKAT POZITIVNÍ ZMĚNY

DO ŽIVOTA... 

  • Jsem konzultantka Feng Shui (Feng Šuej) a interiérová designérka, zjednodušeně... Feng Shui designérka : )

  • Propojuji tradiční umění harmonického bydlení s moderním interiérovým designem.

  • Inspiruji druhé, jak pomocí cílených změn bydlení proměnit své sny  v realitu…)

  • 20 let pomáhám lidem osobními konzultacemi Feng Shui (Feng Šuej)  získat harmonický domov a dosáhnout vytoužené změny v životě.

  • 12 let tvořím návrhy interiérů s podporou Feng Shui pro příjemné a moderní bydlení.

Při své práci využívám znalosti, zkušenosti a vzdělání v oboru: studium Feng Shui, studium interiérového designu a Home Stagingu. 

Jsem expert na změny...)) 

Pomocí úprav bydlení aktivuji energii pro pozitivní změny. Věřím, že na každý prostor a na každou situaci existuje  řešení.) Jako konzultant Feng Shui se věnuji poradenství a příběhům lidí, kteří touží změnit něco ve svém životě. Inspiruji je, jak pomocí cílených změn bydlení proměnit své sny v realitu…)

Změny se někdy projeví až nečekaně rychle, 14 dní až 2 měsíce...

Kromě Feng Shui používám při své práci numerologii a astrologii pro řešení partnerských vztahů, ale také pro osobní rozvoj a posun v životě. Úpravy pro harmonický domov vytváří nejenom příjemnější bydlení, ale také pozitivní změny v životě. 

Pomohu i vám vytvořit harmonický domov, který podpoří vaši energii a záměry...) 

Proč právě Feng Shui?  

Feng Shui se stalo mojí vášní. Je to moje cesta osobního rozvoje, designu života a okolního prostředí. Chci pomoct lidem vytvořit harmonické prostředí, které se stane odrazovým můstkem pro jejich šťastný život.) Feng Shui změnilo můj život. A může přepsat i váš příběh...) 

Můj příběh aneb jak Feng Shui změnilo můj život..

Možná si pamatujete nějaký okamžik v mládí, kdy jste měli pocit, že můžete úplně všechno, co si přejete!  

I já jsem si přála mít práci, která mně bude bavit, skvělého partnera, rodinu, plnit si své sny. Jenomže můj život se ubíral jiným směrem, než jsem kdysi snila. Najednou jsem byla osamělá, s dvěma malými dětmi, ve stagnujícím vztahu a v pronajatém bytě. Neměla jsem ráda změny. Chtěla jsem jistoty.

Místo jistot jsem se opakovaně stěhovala, a snažila se zařídit nový domov. Znova a znova... Asi abych přišla změnám na chuť : )

Později, když jsem nemohla pracovat v mém oboru, zkusila jsem práci v obchodě. O něco později jsem otevírala svůj malý obchůdek. Nikdy jsem nechtěla podnikat, a vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. Měla jsem pouze touhu,  být nezávislá. Kupodivu se mi začalo dařit. Ale bylo to něco za něco.

Můj život se točil jak v kruhu, mezi prací a rodinou, až jsem byla stále více unavená. Táhla jsem vše vůlí, až se jednoho dne zjistilo, že mám pokročilou boreliózu a následně únavový syndrom.  

Nemoc byla mým prvním bodem zlomu.

Mé tělo mně se zpomalilo a já měla najednou čas na přemýšlení. Rojili se myšlenky... Co chci a co potřebuji?  Co bude dál? Potřebuji Změnu!   

Věděla jsem, že musím změnit přístup k sobě , k okolí, změnit své myšlení. Začít pečovat o své tělo, mít energii pro sebe a mé děti. Zrála ve mně potřeba žít jinak a dělat něco, co mi bude dávat smysl a naplnění.

Cítila jsem zodpovědnost a obavy, jestli vše zvládnu i s dětmi. Vyslala jsem svou pomyslnou žádost o pomoc, a ta přišla v podobě Andělky. Pomáhala mi v obchodě, a stala se mou přítelkyní. Najednou jsem měla více času pro sebe a další vzdělávání. 

V mém životě se objevili skvělí lidé, učitelé a poznala jsem nové přátele. Přes semináře osobnostního rozvoje, meditace a další nauky mě má cesta dovedla k učení Feng Shui a jeho studiu. Stalo se mou cestou sebepoznání, spolu s astrologiií, numerologií, a vnímáním energií. Nejdříve jsem nauku začala používat u sebe, později pro přátele a nakonec přišli první klienti.

Praxe Feng Shui měnila také můj život. Stala jsem se odvážnější a stále více jsem viděla souvislosti. Došlo mi, že opravdu vše, co se nám děje, je výsledkem působení  myšlenek a prostředí, které nás obklopuje. 

I když nám je v životě těžko, vždy máme možnost volbyMůžeme se držet toho, co známe, nebo opustíme jistoty a dáme šanci něčemu novému.

V roce 2001 jsme se s přítelkyní rozhodly, že spolu podnikneme cestu do Indie, jako osobní pouť. Cítila jsem nadšení a zároveň strach z neznáma. Měla jsem obavy. Ale přes všechno, byl nejsilnější pocit, že teď  musím…odjet!

Pro podporu mého cíle jsem použila Feng Shui tipy. Energie se dala do pohybu, a v obchodě se začalo velice dařit. Najednou byli peníze na cestu, a vše kolem cesty se řešilo jakoby samo. Náhle tady byl termín, letenky a počátkem ledna 2002 jsme se vydaly na cestu.

Tuto cestu považuji za svůj druhý bod zlomu.

Když jsme přiletěly do Indie, na letišti nebyl k nalezení můj pečlivě zbalený batoh. Někde po cestě se ztratil. Zůstal mi pouze příruční batůžek s nejnutnějšími věcmi. Nebyl ani v další dny, tak se jelo dál bez něj. 

Proč se to děje právě mě? Co mě to má říct? Později mně přišla odpověď. Odložit zátěž, minulost... Netušila jsem, že toho bude mnohem víc…

Putování změnilo můj náhled na spoustu věcí. Cestování po vlastní trase bylo někdy dobrodružné, ale úžasné zároveň. První týden to byl kulturní šok, a honili se mi hlavou myšlenky: Proboha, co tady dělám?

Později, další týdny to bylo opojení cestou a čas plynul stále pomaleji... Na nějakou chvíli jsem se vypnula a odpojila ze svého předešlého života.  Zapomněla jsem na své závazky, i na to kolik je mi let, a najednou jsem žila pouze přítomností. Domů jsem se vrátila jako jiný člověk. Nabitá sluncem a energií, posílená vírou a odvahou. Opět  zde byl ten pocit, že mohu úplně všechno! 

Nešlo se vrátit do starých kolejí. Události nabraly rychlý obrat. V mém osobním životě se změnilo vše - rozchod s partnerem, stěhování, nové bydlení, nová práce... Později vstoupil do mého života nový muž, a zůstal.

Po Feng Shui následovalo studium interiérového designu a Home Stagingu. Tím vzniklo spojení Feng Shui s bytovým designem. Jsem vděčná za všechny životní lekce. A jsem vděčná za odvahu ke změnám.

Změny, mně dovedli k tomu, aby si mé sny našli svou cestu, a stali se skutečností.))

Dnes žiju svůj život naplno a plním si své sny...

Dnes dělám to, co mně baví, naplňuje a dává mi to smysl... Mám vedle sebe skvělého muže, máme živý a harmonický vztah. Společně se učíme novým věcem a si plníme vše, co jsme si kdy přáli prožít. Vděčím za to odvaze ke změně.

Feng Šuej je stále mojí vášní. Věnuji se mu již 20 let. Pomáhám svým klientům ujasnit si, jak chtějí žít. Těší mne jejich životní obraty k lepšímu a spokojenost. Mám radost z výsledku mé práce.

Je to o harmonii života a A o naději, že i Vy můžete chtít od života víc... 

Nemusíte dělat hned radikální změny. Nemusíte vydat spoustu peněz, jezdit na semináře, ani nemusíte jezdit do Indie nebo jiné daleké země.

Někdy stačí začít jedinou menší změnou, třeba udělat jedinou věc jinak.

Proto s vámi sdílím své zkušenosti. Možná, stejně jako já před lety, řešíte jak najít řešení ve své konkrétní situaci. Jaké kroky podniknout, aby Váš život směřoval tam, kam chcete vy. Ráda vám v tom pomohu : ) 

Ľubica Arady Mráčková

 

Zajímá vás Feng Shui?

Dozvíte se více na mém blogu. 🙂

Přečtěte si ZDE» 

 

Nebo si pro začátek stáhněte eBook zdarma.

  Stáhněte jej ZDE»  

 

 Proměňte svůj byt ve šťastný domov...)

„Miluji změny, proměny a radost z tvoření. Feng Shui se stalo mojí vášní. 

Je to cesta osobního  rozvoje, designu života a prostoru.

Věřím, že v každém okamžiku máme možnost být tvůrci svého života.”

„Všechno, co se nám děje,  všichni, které potkáváme, vše co nás obklopuje,         nás vede k tomu,               aby jsme objevili svoji pravou přirozenost a poslání.

Abychom žili to,                     co chce naše Duše.”  

„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“

Paulo Coelho