Přináším harmonii do domovů a životů svých klientů pomocí Feng Shui designu.

Jsem expert na změny...)

Pomáhám lidem nebát se změn a dosáhnout pomocí úprav v bytě cílenou změnu i v jejich životě. 

Umím vyladit energii pro zlepšení vztahů, posílení zdraví, objednat nové příležitosti, podpořit úspěch a finance... 

Pomohu i vám vytvořit harmonické prostředí, jako zdroj vaší energie, síly a zdraví...)

Kdo jsem 

Konzultant Feng Shui (Feng Šuej) a interiérová designérka. Propojuji tradiční a intuitivní Feng Shui, a jsem expert na změny.)) 

Čím se zabývám?

Přináším do domovů a životů svých klientů harmonii pomocí Feng Shui. 

Jako konzultant Feng Shui se věnuji poradenství a příběhům lidí, kteří touží aktivně vzít svůj život do svých rukou. Inspiruji je, jak pomocí cílených a vědomých změn bydlení proměnit své sny v realitu…) 

Pomocí taoistické numerologie a s pomocí Feng Shui odhaluji skryté příčiny nezdarů v životě nebo ve vztazích, ale i postupy, jak změnit vnitřní a vnější program. Pomáhám lidem proměnit stávající stav a nastavit novou objednávku pro lepší život.

Jako designérka tvořím návrhy interiéru s podporou principů Feng Shui. Navrhnu vám příjemné prostředí na míru, které podpoří vaši energii a záměry. 

V co věřím?

Věřím, že v každém okamžiku máme možnost být tvůrci svého života.” 

Feng Shui je mojí vášní. Je to cesta osobního rozvoje, designu života a okolního prostoru. Vytvářím harmonické prostředí podle osobnosti člověka tak, aby se stal odrazovým můstkem pro šťastný život.) 

Feng Shui změnilo můj život. Může přepsat i váš příběh...) 

 

Můj příběh o návratu k sobě

O návratu ke své tvořivé energii a k vnímání souvislostí.

Pamatuji si jeden okamžik, kdy mi bylo asi 15 let. Byl krásný den, svítilo slunce  a já měla pocit, že mohu úplně všechno!           

Jak šel čas, ukončila  jsem studium, nastoupila do zaměstnání, založila rodinu. Můj život se ubíral jiným směrem, než jsem kdysi snila. Byla jsem osamělá, s dvěma malými dětmi, ve stagnujícím vztahu a v pronajatém bytě. Neměla jsem ráda změny a chtěla jsem jistoty. Zřejmě proto jsem se opakovaně stěhovala, a zařizovala domov, znova a znova... Abych přišla změnám na chuť : )

V té době jsem nemohla pracovat v mém oboru a zkusila dočasně práci v obchodě. O něco později jsem otevírala svůj vlastní obchůdek. Nikdy předtím jsem nechtěla podnikat, a vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. Měl jsem pouze touhu - být nezávislá. Obchůdku se kupodivu začalo dařit. Ale bylo to něco za něco.

Můj život se odvíjel mezi prací, dětmi a domácností zaměstnané ženy. Připadala jsem si, jak v bludném kruhu, z kterého nejde vystoupit a táhla vše vůlí. Říkala jsem si, že musím vydržet a přehlížela signály svého těla, že se něco děje. Až když to už jednoho dne nešlo. Zjistilo se, že mám pokročilou boreliózu a následně únavový syndrom.  

Nemoc byla mým prvním bodem zlomu.

Mé tělo mně se zpomalilo a já jsem měla najednou čas na přemýšlení. Rojili se myšlenky...

Jak chci žít dál?  Co chci a potřebuji? Musím udělat změnu ve svém životě!  

Věděla jsem, že musím změnit přístup k sobě i k okolí, změnit své myšlení. Začít pečovat o své tělo a mít energii pro sebe a své děti. Zrála ve mně potřeba rozvíjet se, najít své poslání. Něco, co by mne těšilo a mělo smysl.

Vtírali se otázky: Co a jak dál? Cítila jsem zodpovědnost za děti a strach jestli vše zvládnu. Vyslala jsem svou pomyslnou žádost o pomoc, a ta přišla v podobě Andělky. Pomáhala mi v obchodě a stala se i mou přítelkyní. Učila jsem se přijímat pomoc a nebýt na vše sama. Najednou jsem měla více času i pro sebe a mohla se věnovat osobnímu rozvoji.

V mém životě se objevili skvělí lidé, učitelé a poznala jsem nové přátele. Přes semináře osobnostního rozvoje, meditace a další nauky mě má cesta dovedla k učení Feng Shui. Začala jsem jej studovatNajednou mi vše dávalo smysl.

Spojili se informace - pravidla harmonie v prostoru, astrologie, numerologie, působení energií a cesta sebepoznání, která dává naději a nabízí řešení. Feng Shui se stalo mojí vášní a začala jsem jej používat nejdřív pro sebe, později pro přátele a nakonec přišli první klienti. Praxe Feng Shui měnila také mně a můj život. Stala jsem se odvážnější. 

Došlo mi, že opravdu vše je výsledkem našich myšlenek a činů. 

I když nám je v životě těžko, vždy máme možnost volbyMůžeme se držet toho, co známe, nebo opustíme jistoty a dáme šanci něčemu novému.

V roce 2001 jsme se s přítelkyní rozhodly, že spolu podnikneme cestu do Indie, malou osobní pouť. Cítila jsem nadšení a zároveň strach z neznáma. Také obavy,  jak se můj muž zvládne děti a vše kolem. Ale přes všechno, nejsilnější byl pocit, že teď  jednoduše musím…odjet!

Pro podporu záměru cesty jsem použila Feng Shui tipy. Energie se dala do pohybu, a v obchodě se začalo neuvěřitelně dařit. Najednou byli peníze na cestu a vše ostatní kolem ní se řešilo jakoby samo. Náhle tady byl konkrétní termín, letenky a počátkem ledna 2002 jsme se vydaly na cestu.

Když jsme přiletěly do Indie, na letišti nebyl k nalezení můj pečlivě zabalený batoh. Někde po cestě se ztratil. Zůstal mi pouze příruční batůžek s nejnutnějšími věcmi. Nebyl ani v další dny, tak se jelo dál bez něj. Proč se to děje právě mě? Co mě to má říct? Později mně přišla odpověď. Odložit zátěž, minulost...  Alespoň na chvíli. Netušila jsem, že toho bude víc…

Tuto cestu považuji za svůj druhý bod zlomu.

Změnila mi život. Cestování po vlastní trase bylo někdy náročné, někdy dobrodružné, ale úžasné zároveň. První týden to byl šok, honili se mi hlavou myšlenky: Proboha, co tady dělám? Později, další týdny to bylo opojení cestou a čas plynul stále pomaleji... Na chvíli jsem vypnula a odpojila se ze svého předešlého života

Zapomněla jsem na své závazky, na to kolik je mi let, a najednou jsem žila pouze přítomností. Domů jsem se vrátila jako jiný člověk. Nabitá sluncem a energií, posílená vírou a odvahou. Opět  zde byl ten pocit, že mohu úplně všechno! 

Už se nešlo vrátit do starých kolejí. Události nabraly rychlý obrat. V osobním životě se změnilo vše - rozchod s partnerem, stěhování, nové bydlení, později nový partner. K tomu studium interiérového designu a Home Stagingu, a spojení Feng Shui s bytovým designem. 

Jsem vděčná za všechny lekce.

Jsem vděčná i sobě, za odvahu ke změnám. Změny, mně dovedli k tomu, aby si mé sny našli svou cestu, a stali se skutečností.))

Dnes žiju svůj život naplno a plním si své sny...

Dnes dělám to, co mně baví a naplňuje. Dává mi smysl... Ve své práci mohu uplatňovat své nadání inspirovat, motivovat a přetvářet...

Mám vedle sebe skvělého muže a harmonický vztah. Společně se učíme novým věcem a si plníme vše, co jsme si kdy přáli prožít. Vděčím za to odvaze ke změně.

Feng Šuej je mojí vášní. Věnuji se mu už 17 let. Pomáhám svým klientům ujasnit si, jak a co chtějí žít. Mám spokojené klienty a radost z výsledku mé práce. Není to pouze o harmonii prostoru.

Ale o naději, že i Vy můžete chtít od života víc... 

Nemusíte dělat hned radikální změny. Nemusíte jezdit na semináře, ani nemusíte jezdit do Indie nebo jiné daleké země. Někdy stačí začít jedinou menší změnou. Někdy stačí udělat něco jinak…

Proto chci své zkušenosti sdílet s vámi. Možná stejně jako já před lety, řešíte otázky, jak najít řešení ve své konkrétní situaci. Jaké kroky podniknout, aby Váš život směřoval tam, kam chcete vy.

 

Zajímá vás Feng Shui?

Dozvíte se více na mém blogu. 🙂

Přečtěte si ZDE» 

 

Nebo si pro začátek stáhněte eBook zdarma.

  Stáhněte jej ZDE»  

 

 Proměňte svůj byt ve šťastný domov...)

„Miluji změny, proměny a radost z tvoření. Feng Shui se stalo mojí vášní. 

Je to cesta osobního  rozvoje, designu života a prostoru.

Věřím, že v každém okamžiku máme možnost být tvůrci svého života.”

„Všechno, co se nám děje,  všichni, které potkáváme, vše co nás obklopuje,         nás vede k tomu,               aby jsme objevili svoji pravou přirozenost a poslání.

Abychom žili to,                     co chce naše Duše.”  

„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“

Paulo Coelho