SLUŽBY 

Feng Shui

konzultace 

Vylaďte energii Vašeho bydlení tak, aby působila ve váš prospěch. 

Pomůžu vám s využitím Feng Shui vytvořit harmonický domov a aktivovat štěstí ve všech oblastech Vašeho života...)

 

Home Staging

konzultace

Home Staging  je takové Feng Shui pro nemovitosti.  

Poradím vám, jak upravit byt nebo dům ještě před prodejem a jeho prezentací. Zvýšíte tím jeho hodnotu, zaujmete kupce a urychlíte prodej... ) 

Numerologie Luo-šu

konzultace

Taoistická numerologie vám umožní, dozvědět se o sobě důležité informace.

Nejdůležitější jste právě Vy. Chcete něco změnit ve svém životě? Poznejte sebe sama, a na co se zaměřit, pro dosažení vašeho cíle. 

 

Přednášky a

kurzy

Přednášky a kurzy vám více přiblíží, jak vědomě vnímat působení okolního prostředí.  

Seznámíte se s Feng Shui v praxi, jak ho využít pro podporu svých záměrů...) Termíny a témata jsou v přípravě..

Design

interiérů             

Návrhy harmonického interiéru  s použitím principů Feng Shui.

Umožní vám vidět představu vašeho prostoru ještě před realizací. Navrhnu vám příjemný domov na míru, který podpoří vaši energii a záměry.

 

Restyling

konzultace

Restyling - aneb za málo peněz hodně muziky.)) 

Chcete změnu, ale nemůžete příliš investovat? Rychlá proměna interiéru,  s využitím původního nábytku a doplňků, je skvělé řešení. 

Reference

Fascinují mě jednoduché principy a zákonitosti vesmíru. Feng-shui patří do mého života, protože je funkční, krásné a žitelné. Lubica je žena činu. Když přišla ke mně domů, podívala se na můj obývací pokoj a řekla mi, jaké změny v bytě udělat. Kde vymalovat. jaké barvy použít, kam přesunout nábytek a proč, jaké pověsit obrázky...Když jsem to udělala za pomoci svého muže, všimla jsem si, že se mi začalo více dařit v oblasti hojnosti. Po druhé jsem Lubce volala ohledně mého patnáctiletého syna. Nevěděla jsem si rady s ním a s komunikací. Když jsem řekla Lubce datum narození, řekla mi pár vět, jak se synem komunikovat, a sdělila mi i svou zkušenost. Dala jsem to do praxe a povedlo se. Se synem se mi teď komunikuje lépe. Můžu jen doporučit.) Kdo chce vědět jak na změnu ve svém životě, feng-shui je jedna z cest.)
Jana Krátká SvobodováPoradce zdravého životního stylu, GREEN WAYS