Tři muži v chalupě, aneb jak přivábit ženu? :)

Nemáte štěstí v lásce? Zlepšete svůj milostný život vytvořením harmonie ve svém bytě. Když dáte do souladu mužskou a ženskou energii ve všem, co krášlí váš domov, dočkáte se příjemného překvapení. Chcete vědět více? Přečtěte si následující řádky…

Jednostranná energie v bytě je jeden z osobitých faktorů, ovlivňujících partnerské vztahy.

Přejete si prožívat lásku a štěstí ve dvou? Pokud jste sami a chcete to změnit, projděte svůj byt a prohlídněte si jej. Dívejte se jiným pohledem, než jste zvyklí a zjistěte, jestli není váš příbytek jednostranně zabydlený, a nebrání tím vašemu milostnému životu. Není příliš strohý a mužský? Nebo naopak příliš ženský a plný ženských ozdob a titěrností?

Sjednejte nápravu a uberte čeho je moc. Doplňte opačnou energii alespoň formou symbolů, fotek nebo přes obrazy.

Typicky ženský styl zařízení bytu je rozmanitější. Obsahuje více předmětů, je barevnější, zahrnuje ozdobné prvky, obrázky a dekorace, zrcadla, květiny a různé věci a věcičky ženského charakteru. Když bydlí v domě více žen bez muže, jasně převáží styl odpovídající ženskému pojetí a potřebám, a tím zde převládá zvýšená ženské – jinová energie. Pokud vše, včetně obrazů a fotografií zachycuje výhradně ženské osoby, domov odrazuje mužskou energii, jako by tam pro ní nebylo místo.

Podobně nápadně mužský styl je jasně čitelný. Často je zařízen minimalisticky a účelově. Obsahuje více tmavší a kontrastní prvky. Mužskou energii a soupeřivost často podporují věci týkající se sportu, posilovací předměty, technika a počítače, pracovní prvky, získané trofeje a ceny, sbírky, zbraně, fotografie přátel a mužských vzorů… Když v domě bydlí více mužů bez ženy, mužská- jangová energie převládá. To nedovoluje vstoupit ženské energii, a když ano, tak na omezenou dobu.

Věříte, že by to mohl být jeden z faktorů, ovlivňující váš partnerský a milostný život? Řeč symbolů mluví jasně. Vše co obsahuje váš byt, je vaše objednávka. Nevědomá nebo cílená.

Způsob zařízení bytu si podvědomě spojujeme s osobností člověka, který zde bydlí. Ale někdy bydlení naznačuje jenom aktuální situaci, ve které se daný člověk nachází a neví si rady.

Navštívila jsem mnoho bytů svobodných žen i mužů a poznala jejich osobní příběhy. Viděla opakující se souvislosti mezi tím, co se jim dělo v životě a jejich okolím. Snad nejvíce uvedené zkušenosti vyjadřuje příběh Tomáše. Plně jej vystihuje úvodní titulek:

Tři muži v chalupě, aneb jak přivábit ženu?

Tomáš mně oslovil, protože si přál po předchozích zkušenostech konečně poznat novou partnerku pro trvalý vztah. Byl už nějakou dobu rozvedený, a od rozvodu měl několik krátkodobých vztahů, poté byl sám. Když jsem ho navštívila v domě, kde bydlel, rychle se vyjevilo, proč má Tomáš potíže ve vztazích, a to nejenom on.

Po rozvodu se odstěhoval na venkov, do domu svého otce. V tom domě bydlel také i jeho bratr. Po bližším rozhovoru vyplynulo, že všichni tři – otec i jeho dva dospělí synové jsou rozvedení, a že se jim nedaří nadvázat harmonický vztah. Když se v životě, některého z nich, objeví nějaká žena, vždy je to jenom na krátkou chvíli. Už to vypovídalo, jak se energie tří mužů bez žen posiluje.

Dům byl stroze a nevlídně zařízený. Bez barev, pouze bílé zdi, žádné zbytečnosti, kromě pichlavých kaktusů na oknech. Nic, co by naznačovalo nějaký ženský prvek. Bylo jasné, že se zde vládne mužská ruka a pro ženskou energii zde nezbylo místo. Proto se zde žádná žena necítila dobře, a po krátké době jí zdejší energie převálcovala tak, že raději odešla.

Chtělo to změnit nevlídnou a jednostrannou energii. Navrhla jsem Tomášovi úpravy společných prostorů i jeho osobního pokoje tak, aby se v domě cítil dobře, a aby sem v budoucnu mohla přijít žena, která už zůstane natrvalo.

Tomáš byl přístupný změnám a provedl doporučení pro vyladění domu. Také vymaloval vstupní chodbu i další společné prostory barevně, aby působili příjemněji. Přidal záclony na okna a vyměnil kaktusy za kvetoucí květiny. Na zdi chodeb pověsil příjemné obrázky, které oživovali předtím nehostinné prostory domu.

A zapracoval i ve svém pokoji. Vymaloval zdi do přívětivé žluté barvy, která pokoj rozsvítila a zateplila. Pořídil si novou postel pro dva, aby naznačil, že má nachystané místo pro novou partnerku. Vystavil si symboliku partnerství – věci v páru a obrázek muže a ženy, jako objednávku toho, co si přeje. Po nějaké době se mi ozval, že úpravy fungují. 🙂 Zdálo se, že nastolená rovnováha energií vyústila ve šťastný konec.

Ale tím příběh nekončí…

Po nějaké době se mi Tomáš opět ozval a požádal mně o pomoc. Byla jsem zvědavá, co tentokrát potřebuje vyřešit. Nejdříve se ošíval a potom mi prozradil, jaký má problém.

Prý neklidně spí a neustále se mu zdá o sexu. Pak následovala informace, že pokud byl předtím sám, teď poznal a měl několik vášnivých žen zároveň. Ale nebyl si jistý, a nemohl se rozhodnout, kterou z těch žen si vybrat. Podvědomě cítil, že by raději poznal jednu ženu, s kterou by měl vztah více do hloubky, aby to byla partnerka pro duši i pro život ve dvou.

Když jsem uviděla pokoj, bylo jasno…) Zdi kolem postele lemovaly obrázky párů v milostném opojení. Obrázky to byly pěkné, ale bylo jich hodně. To způsobilo milostné hrátky v jeho životě. Nic se nemá přehánět. Ani objednávky . 🙂

Doporučila jsem Tomášovi, aby si vybral jeden obrázek, který se mu nejvíce líbí, a ten si ponechal na zdi. Ostatní ať odstraní, nebo pošle dál, svobodným mužům ve svém okolí, když tak dobře zapůsobili… Stalo se. Po krátké době Tomáš konečně potkal tu jedinou, ženu svých snů, která zůstala natrvalo. 🙂

A jaká je má osobní zkušenost?

Když jsem před léty poznala svého muže, velice rychle jsme se do sebe zamilovali. Ale přesto, poté co jsem se poprvé ocitla na návštěvě v jeho bytě, má vnitřní kontrolka začala zvonit na poplach. Byt byl sice uklizený a čistý, ale velice strohý a neosobní. Přímo mně vybízel k odchodu. Jediné, co mně zastavilo od rychlého úniku, byly květiny. Bylo vidět, že se jim tam daří a že je o ně dobře postaráno. To mně zadrželo, abych dala vztahu šanci se rozvinout. Dnes po 14 letech jsme stále šťastný pár.

Ať jste sami anebo v páru, snažte se o rovnováhu energií ve svém bytě. Tím šťastné vztahy nejenom přilákate, ale i udržíte 🙂

Jak? O tom si povíme příště…  Ľubica Arady

Řešíte podobnou situaci? Nebuďte sami a využijte Feng Shui konzultaci.♥♥ Inspiroval vás článek? Doporučte jej svým přátelům…))

Ľubica Arady Mráčková
Přináším harmonii do domovů a životů mých klientů pomocí Feng Shui a interiérového designu. Jsem zde, abych vám pomohla vyladit Váš domov a přilákat pozitivní změny do života.  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře