Jak proměnit sen ve skutečnost? Magnetizujte svá přání : )

Máte přání? Chcete, aby se stalo skutečností? Věříte, že se uskuteční? Nebo vás brzdí myšlenky, že je příliš mnoho překážek? Pak věřte, že cokoliv, na co soustředíte svou pozornost a energii, se může stát realitou. Jak tomu napomoct?

Magnetizujte svá přání!

Před mnoha léty, jsem byla nevěřící Tomáš, který věří jenom tomu, co vidí a na co si může sáhnout. Nevěděla jsem, co chci, věděla jsem jenom, co nechci. A div se světe, právě to, co jsem nechtěla, nebo čeho jsem se obávala, se v mé realitě dělo nejvíce. Tak nějak jsem tušila, že existuje i jiná možnost bytí, a hledala jsem cestu, jak z toho ven.

V té době se mi dostala do rukou knížka „Moc podvědomí“. Po přečtení jsem si v v duchu říkala, že by to bylo krásné, kdybychom mohli ovlivnit, co se nám děje. Ale, to přece nefunguje!

Jak šel čas, uvědomila jsem si, že se mi opravdu děje vše, na co nevědomě zaměřuji svoji pozornost, jak v negativním, tak i v pozitivním významu. Bylo to pro mne malé osvícení! Tak jednoduché řešení. Zaměřit se na to, co chci žít, místo na to, co nechci, nebo čeho se obávám.

Součástí tohoto prozření bylo, že abychom se nenechali ovládat vnějšími okolnostmi, je mít své vlastní plány. Začala jsem si zapisovat své přání a cíle. Když jsem se na ně více soustředila, některé se plnili rychle, některé pomalu, některé vůbec. Vrtalo mi hlavou, proč tomu tak je?

Všimla jsem si, že se rychleji uskutečňují ty, které jsou spojené s energií víry a touhy.  Sny, kterým jsem věřila, přání u kterých mě hnala touha opravdu je uskutečnit, a udělat pro to cokoliv, se vyplnili někdy až překvapivě rychle.  Bylo to další prozření, že mé přání potřebuje … Energii..) Vše je o síle vnitřní energie, která váš záměr posiluje.  Ono to funguje : )

Tak to byla má cesta ke změně. Jak to máte Vy? Věříte svému přání?    Chcete, aby se opravdu splnilo?

Dodejte přání energii a magnetizujte!

 

Schopnosti magnetizovat a přitahovat to, co si přejete, se můžete snadno naučit a rozvíjet… Svoji energii vysíláte nevědomě pořád. Při magnetizování pracujete se svojí energií vědomě. Buďte magnetem. Magnetizujte a přitahujte cíleně to, co si přejete… Naučte se proto relaxovat, soustředit se, vizualizovat si věci a situace.

Vaše myšlenky spontánně vytvářejí podobu věcí, které si přitahujete.      Zavřete si oči, a vzpomeňte si na něco, co jste si hodně přáli, a co jste také získali. Připomeňte si na své pocity, které jste přitom měli. Možná jste si uvědomovali, že to mít chcete a můžete! A cítili jste povznášející pocit, když jste toho dosáhli! Určitě už jenom při této představě cítíte příval radostné energie.

Navoďte si tento pocit cíleně! Magnetizujte svá přání…)))

Jak na to? Magnetizování je energetická práce, při které dodáváte energii svému záměru, aby se mohl uskutečnit. Nejlépe se dělá tak, že si najdete klidné místo, kde se můžete uvolnit. V klidu si sedněte nebo lehněte.

Krok 1:

Párkrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Základem magnetizování je vytvořit si magnetickou sílu. Použijte představu magnetické cívky, která působí jako magnet přitahující obrazy věcí a objektů vašich přání.

Vizualizujte sebe, jak jste ve středu magnetické cívky, a kolem vás je magnetické pole. Nebo si představte, že uvnitř sebe máte magnetický zdroj, z kterého proudí energie. Rozšiřuje se kolem vás a stoupá vzhůru. Opakovaně se nadechněte a s výdechem posilujte magnetické pole kolem sebe. Nechte jej zesílit a rozvinout co nejvíce.

Krok 2:

Myslete na předmět svého přání. Vizualizujte si obraz, osobu nebo dění, které si přejete, co nejpodrobněji, jak to jde. Pokud se vám nedaří vizualizovat objekt přání, zaměřte se na pozitivní pocity, které ve vás vyvolá představa uskutečnění přání.

Krok 3:

Magnetizujte svůj záměr.) Vizualizujte si, jak se vše ve vašem energetickém poli nabíjí magnetickou energií. Pak s každým výdechem vysílejte své magnetizované přání. S nádechem si představujte, jak se obrazy věcí, osob nebo dění, které si přejete, vrací uskutečněné. Použijte představy, že už se dějí. Pokračujte v magnetizování tak dlouho, až ucítíte vyvrcholení energie, nebo její zeslabení, a do té doby, dokud vám je to příjemné.

Krok 4:

Až ukončíte magnetizování, chvilku setrvejte v klidu. Zeptejte se svého vyššího já, jak často máte své přání magnetizovat. Můžete obdržet nápovědu ve své mysli. Pak se pomalu vraťte zpět.

Dodržte tento postup:

  • Ujasněte si své přání, sny nebo záměry.
  • Vizualizujte si své přání a jejich uskutečnění.
  • Věřte, že si opravdu zasloužíte splnění svého snu.
  • Dodejte svým záměrům energii. Magnetizujte.!
  • Myslete pozitivně a důvěřujte, že vše se děje tak, jak má..
  • Netlačte na pilu. Věřte, že vyšší moc ví, co je pro vás dobré 🙂

Tip na za závěr

Je dobré začít tím, u čeho cítíte, že můžete uspět. Procvičováním magnetizování na drobnějších věcech, se vylaďujete na dosahování vyšších cílů, které vám dříve mohli připadat nedostupné. Věřte ve svou rostoucí schopnost přitahovat vše, o čem zatím jenom sníte…)

 

Ľubica Arady Mráčková
Přináším harmonii do domovů a životů mých klientů pomocí Feng Shui a interiérového designu. Jsem zde, abych vám pomohla vyladit Váš domov a přilákat pozitivní změny do života.  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře