Ovládněte své myšlenky a zjednodušte si život…

Myšlenky jsou energie, která je neomezená časem a prostorem. Ve vašem životě se může stát cokoliv, na co si pomyslíte a co si dokážete představit. Je jedno, jestli na něco myslíte vědomě nebo nechtěně. Je jedno, jestli jde o přání nebo obavu. Vyšší síly vaši myšlenku jednoduše zrealizují!

Ovládněte své myšlenky a myslete pozitivně.) Na co dnes myslíte, to vytvoří vaši zítřejší realitu…

Stalo se vám, že jste na někoho mysleli, a on se vám ozval? Nebo že jste na něco mysleli, a ono se to stalo? Proč někdo myslí na své přání a ono se mu splní? A proč se jinému místo přání vyplňují spíše obavy?

Opravdu vše je výsledkem vašich myšlenek.

Znám jednu starší ženu, která kdykoliv když jsme se potkali, si chtěla popovídat. Jenomže… Když mluvila o tom, co jí v poslední době stalo, byli to vždy samé problémy a kalamity. Určitě jste to už zažili v běžném životě, že když máte odstup a problém se netýká přímo vás, lépe vidíte v čem je problém a jak by se dal řešit. Proto jsem jí zpočátku chtěla poradit a pomoct. Než jsem zjistila, že to vlastně nejde.

Tato žena tak silně věřila, že má smůlu v životě a je oběť, že se jí děli v životě doopravdy neuvěřitelné věci. A děli se skutečně často. Samé ztráty a problémy. A to i v situacích, které by mohla ovlivnit. Nedalo se jí pomoct, protože to vlastně to ani nechtěla. Toužila pouze získat pozornost a účast.

Když jsem jí potkala naposled, zeptala jsem se, jaký pěkný zážitek má z poslední doby. Co pěkného se jí stalo…? Překvapeně ztichla. Co to po ní chci? Od té doby jsem ji už nepotkala.

Je jedno, co se vám stalo. Záleží však na tom, co s tím uděláte…

S trochu podobným tématem jsem se v kdysi minulosti potýkala také. V dětství jsem byla spíše introvert zalezlý mezi knížkami, kdy se svět fantazie se prolínal s realitou. Bylo možné cokoliv. Ale později, ovlivněná praktickou, racionální výchovou, že jsem vše potlačila do pozadí a stala jsem se nevěřícím Tomášem. Reálné bylo to, co si odpracuji a na co si mohu sáhnout.

Až jednoho dne se mi dostala do rukou knížka – Moc podvědomí od J. Murphyho. Přečetla jsem jí jedním dechem. Byl to jeden z mých prvních kroků ke změně. Nevěřící Tomáš ve mně si říkal, že by bylo pěkné, něco si něco přát, a moct věřit v to, že se to splní. Ale ve skutečnosti to takto přeci nefunguje!

Nebo ano? Co když na tom něco je? Jak může myšlení ovlivnit, co se bude dít? Začala jsem si hrát s myšlenkami a sny. A ono to začalo fungovat…)

Děli se „NÁHODY” čím dál víc. Nejdříve lehčí dosažitelné cíle, později i ty hůře splnitelné. Dnes jsem vděčná za ty náhody. Jsem vděčná za ty dary – NADĚJI a VÍRU. Za to, že mohu ovlivnit svůj život. I za to, že to mohu předávat dál, a že se při své praxi se setkávám s lidmi, kteří se nevzdávají…)

Posilte své myšlenky pozitivní emocí. 

Na cokoliv myslíte, vytváříte proud energie, který přitahuje podobnou energii záměru a lidí. Myšlenky a jejich uskutečnění podporuje síla energie myšlení. Je v tom ale háček.

 • Pozitivní myšlení podporuje síla víry v záměr.)
 • Negativní myšlení podporuje síla rezignace.

Je to neuvěřitelně jednoduché. Kam zaměříte pozornost, tam to roste. Vyberte si… Jaké brýle a pohled na svět si nasadíte, takový budete mít život.

Co vám přinese pozitivní myšlení?

 • Věříte ve své sny a vaše touha je pomůže zrealizovat.
 • Dosažení cíle vám stojí za to, překonat své pohodlí.
 • Vnímáte své potřeby a nezapomínáte na sebe.
 • Vždy hledáte řešení a nebojíte se přijmout odpovědnost.
 • Překážka je pro vás pouze příležitost posunout se dál.
 • Dokážete cokoliv a ve vašem životě zázraky se mohou dít zázraky.)

Co vám přinese negativní myšlení?

 • Pokud věříte, že jste smolař a máte v životě smůlu, je to vaše pravda, která se vám určitě vyplní.
 • Když si myslíte, že jste oběť, opakovaně se vám dějí situace, které to jenom potvrdí.
 • Když se necháte ovlivnit okolím, že nemáte možnosti zlepšit svůj život, utvrdí vás v názoru, že nemá cenu se o něco snažit.
 • Když máte přání, ale nevěříte v jeho uskutečnění, zákonitě se nesplní.

Okolí nás někdy ovlivňuje víc, než bychom si přáli. Ale pokud se začneme chovat podle požadavků druhých, může se lehce stát, že zapomeneme na sebe. Když se přizpůsobíme potřebám druhých, nebo převezmeme jejich programy, může se nám to vymstít.  Co když zaplatíme daň. Ztrátou víry, snů a vitality?

Jak se tomu vyhnout?

 • Nežijte cizí programy a nestěžujte si.
 • Pokud máte problém, vyřešte jej a odložte.
 • Nedělejte popelnici těm, kteří to vzdali.
 • Obklopte se živými a pozitivními lidmi.
 • Dělejte věci, které vám přinášejí radost.
 • Dělejte věci kvůli sobě. Myslete na to, co chcete vy.

pozornost

Všechno je o energii…)

Když jste unavení nebo nemocní, toužíte hlavně mít klid a nemáte chuť o něco usilovat. Pokud se o své tělo staráte a posilujete jej pohybem, udržujete v něm sílu a energii.

Když  rozproudíte energii ve svém těle, podnítíte i růst své vnitřní síly a pozitivní myšlení.) Energie těla podpoří sílu vaší myšlenky. Udržujte svoji energii fyzickým cvičením, chůzí, dynamickým tancem, pobytem v přírodě, meditací…

Posilujte pozitivní myšlení a pohled na svět.

Udržujte ve své mysli myšlenku zaměřenou na zdraví a sílu, a budete přitahovat tok uzdravující energie do svého těla. Myslete a chovejte se tak, jaký chcete mít svůj svět. Svým myšlením si můžete si přivolat pomoc, kterou zrovna potřebujete pro svůj záměr, podporu pro vyřešení nějakého problému, partnera pro duši, radost do života, hojnost… Cokoliv chcete.)

Pomozte si pozitivními afirmacemi.

Pomohou vám udržet pozornost na váš záměr. Na chvilku se zastavte, proneste pomalu a vědomě afirmaci, a prociťte její poselství.

Pár tipů pro inspiraci:

 • Svět je bezpečné a přátelské místo. Vše, co potřebuji, přichází ke mně v pravou chvíli.
 • Úkoly přede mnou stojící zvládám rychle, s radostí a lehkostí.)
 • Naplňuji se láskou, radostí a světlem. Otevírám se zázrakům ve svém životě.

Vytvořte si svoji afirmaci na to, co právě potřebujete. Neviditelná síla myšlenky má velkou moc. Zjednodušte si život a ovládněte své myšlenky.) Přitahujte k sobě takovou energii, jakou si přejete…

Myšlení 3b

Ľubica Arady Mráčková
Přináším harmonii do domovů a životů mých klientů pomocí Feng Shui a interiérového designu. Jsem zde, abych vám pomohla vyladit Váš domov a přilákat pozitivní změny do života.  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře