Toužíte po dítěti? Vyzkoušejte tipy jak tomu napomoct :)

Před časem mě oslovil pár, který chtěl pomoct při splnění svého přání, a tím bylo dítě. Jeden z důvodů, proč mně feng-shui fascinuje a stále překvapuje je ten, že má nástroje a řešení na každý problém. Díky tomu se mohou zvrátit i situace zdánlivě neřešitelné, jako je třeba problém s početím, a výsledkem může být rodinné štěstí…)

Proto jestli toužíte po dítěti a ono si dává načas, věřte, že nemusí být chyba ve vás. Může být ve vašem bytě a okolním prostředí! Vše, co je kolem vás, ovlivňuje vaše pocity a vnitřní pohodu. Ty pak následně ovlivní vaše zdraví, vitalitu, pocit bezpečí a schopnost uvolnění.

Poznala jsem opakovaně velkou radost ze sdílení klientů, když se po úpravách v bytě nebo po změně prostředí narodilo dítě. A protože to dnes není ojedinělá záležitost, napsala jsem tento článek jako inspiraci i pro další budoucí rodiče.

Těhotná 1

Již před delším časem jsem poznala jeden pár. Měli se rádi a přáli si mít spolu dítě. Do 10 letech marného snažení jejich vztah skončil. Po nějaké době si našli nové partnery s vědomím, že nemohou počít dítě. A světe div se… Po krátké době se u obou párů narodilo dítě. Náhoda, osud?

Pokud tedy patříte mezi páry, které touží po dítěti, a nedaří se vám počít, může zde být řešení i pro vás. Teď nemám na mysli ty, kteří mají zdravotní problémy. Ale pokud jste vy i váš partner zdraví, vše je s vámi v pořádku, a přesto nemůžete otěhotnět, může vám pomoct feng-shui.)

Jak změnit rušivé elementy, které brání početí a příchodu miminka?

Mám pro vás pár tipů:

1.Jestliže toužíte po dítěti a máte problémy s početím, ověřte si, jestli na vaše vchodové dveře nemíří nějaký „ jedovatý šíp ˮ. Tím myslím třeba ostrou hranu sousedního domu, něco špičatého nebo znepokojivého.

Pokuste se to zakrýt, nebo to odstraňte, pokud je to možné. Zdali to není možné, popřemýšlejte o tom, jestli by nebylo lepší se přestěhovat.

Další možností řešení této situace je použít ochranné symboly. Zkuste pověsit zrcadlo pa-kua nad vchod, aby odrazilo škodící energii. Je to velice silný a účinný symbol, proto s ním zacházejte opatrně. Někdy je zas lepší šetřit svou energii a radši změnit prostředí. Je to individuální, v závislosti od toho, jak se v daném místě cítíte.

Mám osobní zkušenost s útočícím šípem – hranou sousedního domu. Z ničeho nic, bezdůvodně prasklo sklo okna v daném místě, a o něco později při větrání, vypadlo celé okenní křídlo i s rámem. V tom místě si můj syn psal školní úkoly. Ani se mi nechtělo domyslet, co všechno se mohlo stát. Tehdy jsem použila symbol ochrany, ale později nás přesto neminulo stěhování na lepší místo.)

2.Pokud je byt malý a nedostatečný, může to být další důvod, proč se nedaří početí miminka. Stísněnost bytu a rušivé prvky v něm, můžou vyvolávat v citlivější ženě pocit neklidu a nejistoty, a přirozeně bránit v tom, aby přivedla dítě do nepříznivého prostředí.

V tomto případě je stěhování do vhodnějšího bytu opravdu nejlepším řešením. Výsledek můžete pocítit dříve, než se nadějete… 🙂

3.Důležitá je také manželská ložnice a její umístění.  Ideální je její umístění podle vzorce Pakua v oblasti vztahů. V půdorysu bytu je to pravý nejvzdálenější roh bytu od hlavního vstupu.

Tato oblast je doménou ženy a posiluje její ženskou energii. Vytvořte si zde útulnou ložnici pro vztah, kde se budete cítit příjemně a uvolněně. Podpoříte tím nejenom svůj vztah, ale i příchod očekávaného dítěte.

4.Umístěte v ložnici symboliku své touhy po dítěti. Poohlédněte se po pěkné fotografii dítěte nebo dětí a zavěste jí v blízkosti postele.

Dbejte na to, aby byla dostatečně velká a viditelná. Zároveň svůj záměr posilníte, když postavíte na stolek vedle postele figurku draka, který je zdrojem jangové energie. Posiluje a urychluje jakýkoliv záměr.

6.Přidejte doplňky v červené nebo vínové barvě. Podpořte v ložnici spontánnost a vášeň pomocí červené barvy. Můžou to být červené svíčky, prostěradlo nebo povlečení, závěsy, lampičky, polštářky, rudé růže ve váze…

7.Možnost početí ovlivňuje také oblast dětí a budoucnosti. Nachází se na pravé straně bytu od vstupu, pod oblastí vztahů. (Neměla by zde být toaleta nebo koupelna. Jinak je potřeba nápravných opatření.) Také zde můžete umístit svou objednávku – fotku dítěte nebo dětí.

Vaše okolí vás ovlivňuje víc, než si myslíte. Proto si jej přizpůsobte tak, aby působilo ve váš prospěch.

Nastínila jsem základní příčiny, které mohou podle feng-shui ovlivňit možnost otěhotnění. Je toho více. Ale s použitím uvedených tipů můžete zkusit zapracovat na odstranění nepříznivých vlivů, nebo se poradit formou konzultace.

A možná se brzy dočkáte překvapení. 🙂 )

Ditě 2

Ľubica Arady Mráčková
Přináším harmonii do domovů a životů mých klientů pomocí Feng Shui a interiérového designu. Jsem zde, abych vám pomohla vyladit Váš domov a přilákat pozitivní změny do života.  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře